Pre-selection of applicants for the Harvard Summer School 2025 program is now open
Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (TSU),
in collaboration with Harvard University&rsqu...
კონკურსი თსუ-ს განათლების მეცნიერებების დოქტორანტურის საფეხურის სტუდენტებისთვის ლიმერიკის უმანკო მარიამის სახელობის კოლეჯში ერაზმუს+ სტიპენდიების მოსაპოვებლად
ცხადდება კონკურსი თსუ-ს განათლების მეცნიერებების სასწავლო მიმართულების დოქტორანტურის საფეხურის პირვე...
Erasmus+ International Credit Mobility Program: Call for Staff Applications (Part V)
Ivane Javakhishvili Tbilisi State University is pleased to announce the 2024 Erasmus+ International...
კონკურსი თსუ-ს ბაკალავრიატის საფეხურის სტუდენტებისთვის 2025/2026 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრისათვის ერაზმუს+ პროგრამისა და ორმხრივი თანამშრომლობის სტიპენდიების მოსაპოვებლად
კონკურსი თსუ-ს მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისთვის 2025/2026 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრისათვის ერაზმუს+ პროგრამისა და ორმხრივი თანამშრომლობის სტიპენდიების მოსაპოვებლად
ცხადდება კონკურსი თსუ-ს მაგისტრატურის საფეხურის პირველი და მეორე სემესტრის სტუდენტებისთვის ევროკომის...
კონკურსი ადმინისტრაციული პერსონალის წარმომადგენლებისთვის ევროკომისიის მიერ დაფინასებული ერაზმუს+ პროგრამის სტიპენდიის მოსაპოვებლად
ცხადდება კონკურსი ადმინისტრაციული პერსონალის წარმომადგენლებისთვის ევროკომისიის მიერ დაფინასებული ერა...
კონკურსი თსუ-ს ბაკალავრიატის და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისთვის მარტინ ლუთერის სახელობის ჰალე-ვიტენბერგის უნივერსიტეტში ერაზმუს+ პროგრამის სტიპენდიების მოსაპოვებლად
ცხადდება კონკურსი თსუ-ს ბაკალავრიატის და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისთვის მარტინ ლუთერის სახე...
კონკურსი ადმინისტრაციული პერსონალის წარმომადგენლებისთვის ერაზმუს+ პროგრამის სტიპენდიის მოსაპოვებლად (ნაწილი IV)