1.1. ასოცირებული პროფესორი მანანა ლობჟანიძე, დეკანის მოადგილე
პასუხისმგებლობის სფერო: თვითშეფასების ჯგუფის მუშაობის საერთო ხელმძღვანელობა
1.2. პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფესორი გიორგი ღაღანიძე, ასოცირებული პროფესორი ნინო  ფარესაშვილი
პასუხისმგებლობის სფეროები: საგანმანათლებლო პროგრამის მიზნების, სწავლის შედეგებისა და  მათთან პროგრამის შესაბამისობის აღწერა; მიზნების თსუ მისიასთან შესაბამისობის შეფასება; სწავლების  მეთოდოლოგიისა და ორგანიზების, პროგრამის ათვისების ადეკვატურობის დადგენა; შესაბამისი მტკიცებულებებისა  და ინდიკატორების შერჩევა; პროგრამის ძლიერი და გასაუმჯობესებელი მხარეების შეფასება
1.3. ასოცირებული პროფესორი მარინა ჩავლეიშვილი, ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსი
პასუხისმგებლობის სფეროები:  ხარისხის შიდა და გარე უზრუნველყოფის ღონისძიებების დაგეგმვა და განხორციელება, თვითშეფასების პროცესის ორგანიზების ხელშეწყობა
1.4. ასოცირებული პროფესორი მერაბ ხოხობაია, ფაკულტეტის სამეცნიერო კვლევებისა  და განვითარების სამსახურის უფროსი
პასუხისმგებლობის სფეროები: პროგრამების ინტერნაციონალიზაციისა და საერთაშორისო ურთიერთობების ანალიზი; პერსონალისა და სტუდენტების კვლევითი მონაცემების ანალიზი; პერსონალისა და სტუდენტების გაცვლით პროგრამებსა და ერთობლივ კვლევებში მონაწილეობის ანალიზი
1.5. ირმა  მშვენიერაძე, ფაკულტეტის  სასწავლო პროცესის მართვის სამსახურის უფროსი
პასუხისმგებლობის სფეროები: პროგრამის რაოდენობრივი მაჩვენებლების ანალიზი; სტუდენტთა საკონსულტაციო მომსახურების აღწერა, შეფასება, ანალიზი; სტუდენტთა მიღწევებისა და მათთან ინდივიდუალური მუშაობის აღწერა.
1.6.  აკაკი   მიქაბერიძე,  ფაკულტეტის  ფინანსური  მენეჯერი
პასუხისმგებლობის სფეროები: საგანმანათლებლო პროგრამის  ბიუჯეტების  შედგენა;   სწავლების  ფინანსური რესურსებით უზრუნველყოფის შეფასება; აკადემიური პერსონალისა და სტუდენტების სამეცნიერო მივლინებებისათვის განკუთვნილი ბიუჯეტის შეფასება; ფაკულტეტის ბიუჯეტიდან სასწავლო ლიტერატურისათვის გამოყოფილი ფინანსური რესურსების შეფასება
1.7. უჩა გოგრიჭიანი,  ფაკულტეტის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი
პასუხისმგებლობის სფეროები: ორგანიზაციებთან და უწყებებთან გაფორმებული მემორანდუმების ანალიზი;  სტუდენტზე ორიენტირებული გარემოს შექმნის შეფასება
1.8. ბონდო კაკუბავა, ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტის მატერიალური რესურსების მართვის სამსახურის  უფროსი.
პასუხისმგებლობის სფეროები: საგანმანათლებლო პროგრამის მატერიალური რესურსებით უზრუნველყოფის  მაჩვენებლების  აღწერა და შეფასება, შესაბამისი მტკიცებულებების მომზადება
1.9. თამარ ბაგრატიონი, ფაკულტეტის ბიბლიოთეკის  ხელმძღვანელი
პასუხისმგებლობის სფეროები: პროგრამის სილაბუსების  შესაბამისად  ძირითადი და დამხმარე ლიტერატურით უზრუნველყოფის დონის შეფასება, ამ მიმართულებით ძლიერი და გასაუმჯობესებელი მხარეების გამოვლენა
1.10. ასოცირებული პროფესორი ია ნაცვლიშვილი, ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის მთავარი სპეციალისტი
პასუხისმგებლობის სფეროები: კონსულტაციები განახლებული ეროვნული კვალიფიკაციების ჩარჩოს, უმაღლესი  საგანმანათლებლო პროგრამების  აკრედიტაციის  სტანდარტების, საგანმანათლებლო პროგრამების კონცეფციების, სწავლის შედეგების შედგენის, სწავლის მიზნებისა  შედეგების შესაბამისობის საკითხებზე; სწავლების ხარისხის განვითარების შესაძლებლობების შეფასება.
1.11. ასისტენტ-პროფესორი ქეთევან ჩიტალაძე, ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის  სამსახურის  უფროსი სპეციალისტი
პასუხისმგებლობის სფეროები: ხარისხის უზრუნველყოფის საკითხებთან დაკავშირებული კონსულტაციები პროგრამის ხელმძღვანელებთან და სილაბუსების ავტორებთან. დაინტერესებული მხარეების გამოკითხვის დიაგრამების მომზადება/ანალიზი; შრომის ბაზრის შესახებ მონაცემთა მოპოვება; საგანმანათლებლო პროგრამის დანართების მომზადება.
1.12. ზვიად სიგუა, ფაკულტეტის  სასწავლო  პროცესის მართვის სამსახურის  მთავარი სპეციალისტი
პასუხისმგებლობის  სფეროები: ფაკულტეტის ვებ-გვერდზე  განთავსებული  ინფორმაციის სისრულის და შესაბამისობის შეფასება.
1.13. სლავა ფეტელავა - საქართველოს კონკურენციისა და მომხმარებლის დაცვის სააგენტოს ეკონომიკური კონკურენციის დეპარტამენტის უფროსი
პასუხისმგებლობის სფეროები: საგანმანათლებლო პროგრამის შრომის ბაზრის მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადგენა; დამსაქმებელთა ბაზის კორექტირება.
1.14.  თეონა მაისურაძე, ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო,  სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამის კურსდამთავრებული, სს „მინა“ HR ბიზნეს პარტნიორი
პასუხისმგებლობის სფეროები: კურსდამთავრებულთა გამოკითხვების ორგანიზებაში მონაწილეობა და  რეკომენდაციების შემუშავება პროგრამის სრულყოფის მიზნით.