« 1 2
    1. პროგრამის დასახელება:  სკანდინავიური ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. კახაბერ ლორია
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

    2. პროგრამის დასახელება:  ფრანგული ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ქეთევან გაბუნია
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

    3. პროგრამის დასახელება:  იტალიური ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. მაია ჯავახიძე
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

    4. პროგრამის დასახელება:  ესპანური ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. სოფიო ფეიქრიშვილი
      საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

    5. პროგრამის დასახელება:  რუსული ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელები: ასოც. პროფ. მარინე ალექსიძე
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

    6. პროგრამის დასახელება:  რუსული ფილოლოგია (რუსულენოვანი)
      პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. დავით გოცირიძე, პროფ. მარია ფილინა
      საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

    7. პროგრამის დასახელება:  ახალი ბერძნული ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. სოფიო შამანიდი
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

    8. პროგრამის დასახელება:  კლასიკური ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. რისმაგ გორდეზიანი
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი 

    9. პროგრამის დასახელება:  ბიზანტიური ფილოლოგია
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. თინათინ დოლიძე
      საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი 

    10. პროგრამის დასახელება:  ამერიკისმცოდნეობა
      პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. ვასილ კაჭარავა, ასოც. პროფ. ანასტასია ზაქარიაძე
      საგნების ჩამონათვალი  სასწავლო კურსების კატალოგი   

    11. პროგრამის დასახელება:  სახვითი ხელოვნება
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ლევან სილაგაძე
      საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

    12. პროგრამის დასახელება:  ტელე-კინო ხელოვნება
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც.პროფ. მერაბ კოკოჩაშვილი
      საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

    13. პროგრამის დასახელება: გამოყენებითი ენათმეცნიერება (minor)
      პროგრამის ხელმძღვანელი: აკადემიკოსი თამაზ გამყრელიძე
      საგნების ჩამონათვალი

    14. პროგრამის დასახელება: შორეული აღმოსავლეთის რეგიონმცოდნეობა  (minor)
      პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ნანა გელაშვილი 
      საგნების ჩამონათვალი

    15. პროგრამის დასახელება: თეოლოგია (minor)
      პროგრამის ხელმძღვანელი:  ასოც. პროფ. ირაკლი ბრაჭული 
      საგნების ჩამონათვალი

    16. პროგრამის დასახელება:  რუსეთისმცოდნეობა (minor)
      პროგრამის ხელმძღვანელი:  ასოც. პროფ. დალი კანდელაკი
      საგნების ჩამონათვალი


« 1 2