1 2 »
აკრედიტებული საბაკალავრო პროგრამები
  1. პროგრამის დასახელება: ფილოსოფია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. დემურ ჯალაღონია
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  2. პროგრამის დასახელება: ისტორია
    პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. ლევან გორდეზიანი, პროფ. თედო დუნდუა, პროფ. თეიმურაზ პაპასქირი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  3. პროგრამის დასახელება: არქეოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ზვიად კვიციანი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  4. პროგრამის დასახელება: ეთნოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ქეთევან ხუციშვილი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  5. პროგრამის დასახელება: კულტურის კვლევები
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ნინო ჩიქოვანი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  6. პროგრამის დასახელება: ხელოვნებათმცოდნეობა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ზაზა სხირტლაძე
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  7. პროგრამის დასახელება: კავკასიოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ცირა ბარამიძე
    საგნების ჩამონათვალი

  8. პროგრამის დასახელება: კავკასიოლოგია (რუსულენოვანი)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ცირა ბარამიძე
    საგნების ჩამონათვალი

  9. პროგრამის დასახელება: არაბისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. დარეჯან გარდავაძე
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  10. პროგრამის დასახელება: ირანისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც პროფ. ნომადი ბართაია , ასოც პროფ. ფატმან ანთაძე-მალაშხია
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  11. პროგრამის დასახელება: ასირიოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ირინე ტატიშვილი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  12. პროგრამის დასახელება: თურქოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ელისაბედ ბჟალავა
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  13. პროგრამის დასახელება: არმენოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ნათია ჩანტლაძე
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  14. პროგრამის დასახელება: ებრაისტიკა-არამეისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. მარიამ ჩაჩიბაია
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  15. პროგრამის დასახელება: ქართული ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. ელგუჯა ხინთიბიძე, პროფ. რამაზ ქურდაძე
    საგნების ჩამონათვალი

  16. პროგრამის დასახელება: ინგლისური ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. მანანა რუსიეშვილი, პროფ. მანანა გელაშვილი
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

  17. პროგრამის დასახელება: გერმანული ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ლალი ქეცბა-ხუნდაძე
    საგნების ჩამონათვალი      სასწავლო კურსების კატალოგი

1 2 »