1 2 »




აკრედიტებული საბაკალავრო პროგრამები
  1. პროგრამის დასახელება: ფილოსოფია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. დემურ ჯალაღონია
    საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

  2. პროგრამის დასახელება:  ისტორია
    პროგრამის ხელმძღვანელები:  პროფ. ლევან გორდეზიანი, პროფ. თედო დუნდუა, პროფ. თეიმურაზ პაპასქირი
    საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

  3. პროგრამის დასახელება:  არქეოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ზვიად კვიციანი
    საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

  4. პროგრამის დასახელება:  ეთნოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ქეთევან ხუციშვილი
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  5. პროგრამის დასახელება: კულტურის კვლევები
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ნინო ჩიქოვანი
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  6. პროგრამის დასახელება:  ხელოვნებათმცოდნეობა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ზაზა სხირტლაძე
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  7. პროგრამის დასახელება:  კავკასიოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ცირა ბარამიძე
    საგნების ჩამონათვალი

  8. პროგრამის დასახელება:  კავკასიოლოგია (რუსულენოვანი)
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ცირა ბარამიძე
    საგნების ჩამონათვალი

  9. პროგრამის დასახელება:  არაბისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. აპოლონ სილაგაძე
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  10. პროგრამის დასახელება:  ირანისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ლილი ჟორჟოლიანი
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  11. პროგრამის დასახელება:  ასირიოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ირინე ტატიშვილი
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  12. პროგრამის დასახელება:  თურქოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. ელისაბედ ბჟალავა
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  13. პროგრამის დასახელება:  არმენოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ზაზა ალექსიძე
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  14. პროგრამის დასახელება:  ებრაისტიკა-არამეისტიკა
    პროგრამის ხელმძღვანელი: ასოც. პროფ. მარიამ ჩაჩიბაია
    საგნების ჩამონათვალი   სასწავლო კურსების კატალოგი

  15. პროგრამის დასახელება:  ქართული ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. ელგუჯა ხინთიბიძე, პროფ. რამაზ ქურდაძე
    საგნების ჩამონათვალი

  16. პროგრამის დასახელება:  ინგლისური ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელები: პროფ. მანანა რუსიეშვილი, პროფ. მანანა გელაშვილი
    საგნების ჩამონათვალი    სასწავლო კურსების კატალოგი

  17. პროგრამის დასახელება:  გერმანული ფილოლოგია
    პროგრამის ხელმძღვანელი: პროფ. ლალი ქეცბა-ხუნდაძე
    საგნების ჩამონათვალი     სასწავლო კურსების კატალოგი

1 2 »